В Італії, де від коронавірусу померла найбільша у світі кількість людей, кількість нових випадків зараження та смертей знизилась.

Про це повідомляє Le Figaro та Reuters.

Так, Джуліо Галлера, глава служби охорони здоров’я регіону Ломбардія (епіцентр епідемії в Італії), розповів, що хоч висока смертність від коронавірусу і зберігається, лікарі спостерігають зменшення кількості нових випадків інфікування.

«У всіх відділеннях невідкладної допомоги скоротилась кількість пацієнтів, що прибули. Десь це більш помітно, десь менше», — сказав він 28 березня.

Прем’єр-міністр Італії Джузеппе Конте також розповів у суботу, що в країні зафіксували найбільшу кількість одужалих за добу — 1434.

Як передає Reuters, у неділю, 29 березня, в Ломбардії зафіксували 416 смертей за добу, тоді як днем раніше їх було 542. Також скоротилась кількість нових випадків інфікування — 1592 у неділю проти 2 117 у суботу. Нагадаємо, у п'ятницю, 27 березня, в Італії зафіксували рекорд смертей від коронавірусу за добу — 919.

Загалом в Італії кількість померлих через пандемію Covid-19 перевищила 10 тисяч, це найбільший показник у світі з великим відривом.

Водночас за кількістю підтверджених випадків коронавірусу Італія йде на другому місці у світі, на першому США, де станом на ранок 29 березня було майже 125 тисяч інфікованих.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Станом на ранок 29 березня в Україні зафіксували 418 випадків коронавірусу. З них 9 — летальні. Водночас 5 пацієнтів одужали — 4 дорослих і 1 дитина.

Найбільше в Україні хворіють люди віком до 40 років.

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.
Поділитись: