У Нідерландах батька дітей, які 9 років прожили на ізольованій фермі, чекаючи «кінця світу», правоохоронці звинуватили у сексуальному насильстві.

Про це йдеться в заяві прокуратури Нідерландів.

67-річного чоловіка підозрюють у сексуальному насильстві над двома з трьох його старших дочок. В прокуратурі зазначили, що вони пішли з сім’ї до переїзду на ферму. Загалом, за даними слідства, в чоловіка було 9 дітей, 6 з них жили на фермі.

Нідерландська газета De Telegraaf повідомляє, що батько знущався з дітей: виривав волосся, залишав без їжі на декілька днів, закривав в собачій буді і змушував приймати холодні ванни.

Нагадаємо, в жовтні правоохоронці виявили у Нідерландах чоловіка та шестеро дітей, які прожили 9 років на ізольованій фермі в очікуванні «кінця світу».

Про цю родину поліція дізналася завдяки старшому брату, який зміг втекти (або мав можливість вийти) і попросив про допомогу у власника місцевого паба. 

67-річного батька родини Йозефа Б. арештували. Прокуратура Нідерландів підозрює його в причетності до незаконного позбавлення волі і заподіянні шкоди здоров'ю.

Автор: Борис Ткачук

Поділитись: