Компанія Hyperloop Transportation Technologies підписала з компанією Aldar Properties угоду про будівництво в Об'єднаних Арабських Еміратах траси Hyperloop довжиною десять кілометрів.

Компанія Hyperloop Transportation Technologies підписала з компанією Aldar Properties угоду про будівництво в Об'єднаних Арабських Еміратах траси Hyperloop довжиною десять кілометрів.

Про це повідомляється на сайті компанії.

Її будівництво почнеться в 2019 році, а в майбутньому вона може стати частиною великої магістралі, що зв'язує ОАЕ з Саудівською Аравією.

Траса буде проходити через місто Аль-Гадір, розташоване в декількох десятках кілометрів від міста Дубай. Компанія заявила, що має намір запустити її до виставки Експо-2020 року, яка пройде з 1 травня по 31 жовтня 2020 року.

Також HTT заявляє, що в майбутньому вона може побудувати магістраль, яка буде проходити з міста Аль-Айн на сході країни через Абу-Дабі в столицю Саудівської Аравії Ер-Ріяд.

Ідею Hyperloop запропонував Ілон Маск у 2012 році. Вона полягає в тому, що в трубах над поверхнею землі в умовах надзвичайно розрідженого повітря пересуватимуться капсули з пасажирами або вантажами. Їх швидкість сягатиме 1220 кілометрів на годину, адже капсули не торкатимуться стінок труби завдяки ефекту повітряної подушки.

У 2016 році в Неваді провели перше успішне випробування Hyperloop. Капсула всередині спеціальної труби змогла розігнатися до швидкості у 187 км/год за 1,1 секунди.

У березні 2017 року стало відомо про початок будівництва високошвидкісного поїзда Hyperloop у Каліфорнії. 

У лютому 2018-го Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив про створення тестового майданчика для Hyperloop в Україні.

Згодом він зазначив, що майданчик для українського варіанту Hyperloop планують запустити у 2019-му.

Нагадаємо, нещодавно у Франції почали будувати лінію високошвидкісного поїзда Hyperloop.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: як Hyperloop One провела перше тестування системи надшвидкісних перевезень у вакуумному середовищі.

Поділитись: