УКРАЇНА

У справі Януковича про держзраду оголосили перерву до 29 травня

29 травня, 2017 10:11
УКРАЇНА/У справі Януковича про держзраду оголосили перерву до 29 травня
Зберегти
Вигляд
В Оболонському суді Києва відбулось підготовче засідання у справі про держзраду екс-президента України Віктора Януковича.

В Оболонському суді Києва відбулось підготовче засідання у справі про держзраду екс-президента України Віктора Януковича.

Зокрема, розглядалась можливість того, що Янукович дистанційно візьме участь у засіданні в режимі відеотрансляції.

У підсумку у справі Януковича оголосили перерву до 29 травня, щоб адвокати ознайомилися з матеріалами справи.

Раніше захист Януковича направив до Ростовського суду клопотання про організацію відеотрансляції в рамках міжнародної правової допомоги, і наразі захист отримав позитивну відповідь щодо можливості реалізації відео трансляції.

Така трансляція необхідна для того, щоб встановити особу людини та її паспортні дані. А через скайп це зробити неможливо.

Проте судді Оболонського суду відмовили у проведенні відеотрансляції за участі Віктора Януковича через міжнародну правову допомогу.

Спочатку Ростовський обласний суд повідомив про готовність  організувати відеозв'язок із Оболонським судом Києва, щоб у засіданні зміг взяти участь екс-президент України Віктор Янукович.

Пізніше стало відомо, що Ростовський обласний суд відмовився організовувати відеоконференцію для допиту екс-президента України Віктора Януковича у справі про державну зраду.

Нагадаємо, під час загострення подій на Євромайдані у січні 2014 року колишній президент України Віктор Янукович зустрічався із Владисловом Сурковим, помічником президента Росії. Також повідомлялося про те, що прокуратура має докази стосовно того, що евакуацією екс-президента України Віктора Януковича керував російський генерал.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зрадник №1: за що судять Януковича.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Пов`язані новини