Життя

В Одесі кількасот людей зібралися на «мітинг» підтримки вигаданого кандидата

«048»
Життя/В Одесі кількасот людей зібралися на «мітинг» підтримки вигаданого кандидата
Зберегти
Вигляд
Одеські пранкери влаштували мітинг на підтримку вигаданого кандидата у президенти Сергія Філатова. Учасникам обіцяли по 1 тисячі гривень за участь, повідомляє місцеве видання «048».

Організатори «мітингу» розмістили у мережі оголошення про те, що біля пам’ятника Дюку відбудеться «мирна акція». Тим, хто відгукнувся, обіцяли 1 тисячу гривень та премію в 70 гривень за кожного приведеного знайомого.

Організатори розіграшу виклали відео, на якому учасники мітингу «підтримують програму кандидата», якого не існує.

Коли біля пам'ятника Дюку зібрався натовп «прихильників» вигаданого кандидата Філатова, виявилося, що організатори не прийшли.

По телефону вони радили присутнім покататися на фунікулері. Потім організатори сповістили присутніх, що «Філатов провалився в каналізаційний люк і помер».

Нагадаємо, у грудні 2018 в Одеській області жінку ув’язнили на 5,5 років за неодноразовий підкуп виборців на користь окремої місцевої політичної сили. За голос обвинувачена пропонувала 600 гривень.

Також нагадаємо, спостерігачі громадянської мережі ОПОРА заявили, що безкоштовні концерти Студії «Квартал 95» можна вважати підкупом виборців на користь Володимира Зеленського. 

Пов`язані новини