УКРАЇНА

В Одесі провели обшуки у відповідальних за будівництво корпусів табору «Вікторія»

21 вересня, 2017 11:57
УКРАЇНА/В Одесі провели обшуки у відповідальних за будівництво корпусів табору «Вікторія»
Зберегти
Вигляд
Слідчі прокуратури Одеської області провели обшуки на підприємствах, які здійснювали будівництво та реконструкцію корпусів дитячого табору «Вікторія», у пожежі в якому загинули троє дітей

Слідчі прокуратури Одеської області провели обшуки на підприємствах, які здійснювали будівництво та реконструкцію корпусів дитячого табору «Вікторія», у пожежі в якому загинули троє дітей.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Крім того правоохоронці провели обшуки та вилучили документи у суб’єкта господарювання, що здійснював вогнезахист дерев’яних конструкцій, а також у підприємства, яке за документами виступало замовником сигналізаційних систем.

«Наразі слідство вивчає відповідну фінансову документацію про відкриття та розпорядження рахунками, рух, одержання коштів на вказані заходи тощо», — йдеться у повідомленні.

Пожежа у дитячому таборі «Вікторія» почалась в ніч на 16 вересня. Спочатку поліція повідомила про загибель двох дітей унаслідок пожежі. Згодом, поліція знайшла фрагменти тіла ще однієї людини.

Міський голова Одеси повідомив, що у директора табору зупинилося серце і його забрали в лікарню. Однак, поліція затримала директора табору «Вікторія», а також відповідальну за пожежну безпеку закладу.

Пізніше міськраду Одеси штурмували близько 200 людей. Люди вимагали покарати винних у пожежі в дитячому таборі.  Між присутніми сталася бійка, поліція застосувала газ.

Як стало відомо, пожежу у таборі в Одесі міг спричинити несправний електроприлад.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що відомо про пожежу в дитячому таборі Одеси

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Пов`язані новини