УКРАЇНА

В Одесі створили Telegram-бота «Труханов слухає» на заміну міськголови

9 лютого, 2018 15:47
УКРАЇНА/В Одесі створили Telegram-бота «Труханов слухає» на заміну міськголови
Зберегти
Вигляд
Журналіст Микола Яковенко створив Telegram-бота на заміну міського голови Геннадія Труханова, який другий місяць не повертається з відпустки.

Журналіст Микола Яковенко створив Telegram-бота на заміну міського голови Геннадія Труханова, який другий місяць не повертається з відпустки.

Бот «Труханов слухає» відповідає на питання про те, де знаходиться міськголова.

Для початку спілкування потрібно натиснути кнопку «Де Труханов?».

На це віртуальний очільник міста дає різноманітні відповіді, зокрема: «Є 1% ймовірності, що він сидів за кермом тієї самої Tesla, яку відправили в космос» або «Труханов або є в твоїй душі, або його там немає. Де він фізично — не так вже й важливо».

Нагадаємо, 9 лютого міськголові Одеси Труханову вкотре продовжили відпустку — цього разу на три дні.

Раніше міському голові Одеси Геннадію Труханову продовжили відпустку до 8 лютого.

До цього стало відомо, що після місяця відпустки Труханов не вийшов на роботу. Попередня його відпустка завершилась 4 лютого. 

Геннадій Труханов не з'являвся на роботі з 26 грудня, коли офіційно взяв відпустку на 22 дні — до 18 січня.

19 січня, коли Труханов мав вийти на роботу після відпустки, виконувач його обов'язків Орловський продовжив йому відпустку до 22 січня.

З 22 по 25 січня Труханов перебував у відрядженні у Афінах з метою «проведення робочих переговорів з розвитку співробітництва».

25 січня Орловський відправив Труханова в чергове закордонне відрядження для участі у Всесвітньому економічному форуму у Давосі.

У 2017 році Труханов сім раз йшов у відпустку, в тому числі скориставшись правом взяти відпустку «за свій рахунок».

16 січня екс-міськголова Одеси Гурвіц заявив, що Труханов може не повернутися з відпустки через розслідування НАБУ про Одеський аеропорт і адмінкорпус заводу «Краян».

У жовтні минулого року до міського голови Одеси Геннадія Труханова прийшли з обшуками. У НАБУ пояснили, що обшуки в міськраді Одеси пов’язані з привласненням бюджетних коштів.

6 лютого стало відомо, що міській раді Одеси повернуть половину коштів у справі, де фігурує Труханов.

Пов`язані новини