Внаслідок сутички, яка сталася в Одесі під Будинком профспілок на Куликовому полі, до поліції доставили двох осіб.

Внаслідок сутички, яка сталася в Одесі під Будинком профспілок на Куликовому полі, де вашновували память загиблих 2 травня 2014 року, до поліції доставили двох осіб.

Про це Громадському повідомив начальник поліції Одеської області Дмитро Головін.

«Біля входу на Куликове поле сталася сутичка. Двоє чоловіків напали на іншого чоловіка, який йшов з квітами до Будинку профспілок і завдали йому легких тілесних ушкоджень. Ці люди зараз доставлені до поліції і дають свідчення», — сказав Головін.

За його словами, окрім цієї ситуації до поліції не доставляли протестувальників, загалом мітинг на Куликовому полі відвідало 2,5 тисяч людей.

Основна акція із вшанування пам’яті загиблих на Куликовому полі відбулася о 14 годині. Люди приносили квіти, згодом сталася словесна перепалка. 

Як повідомив у коментарі Громадському перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, загалом до забезпечення правопорядку в Одесі залучили 2,4 тисячі правоохоронців.

2 травня 2014 року в Одесі в ході масових заворушень загинули 48 людей і більше 200 було поранено. Більшість жертв трагедії загинули в Будинку профспілок. Слідство встановило, що масові заворушення в Одесі були організовані і навмисне сплановані.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Роковини подій 2 травня в Одесі: представництво ООН опублікувало ролик за участі родичів загиблих

Зазначимо, що вироків у «справі 2 травня» в Одесі досі немає. Правоохоронці розслідують події в межах кількох кримінальних справ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Чотири роки одеській трагедії: без покарання та примирення.

Поділитись: