В Одесі у дитячому будинку «Перлинка» зафіксували спалах COVID-19. Захворіли двоє працівників та 15 малолітніх вихованців. Установу переведуть на обсервацію.

Про це заявила директорка департаменту освіти і науки Одеської міськради Олена Буйневич.

Вона розповіла, що після того, як у дитбудинку захворів один з працівників, в установі протестували на коронавірус усіх дітей та персонал. Зробили загалом понад 70 ПЛР-тестів.

Директорка департаменту додала, що всі хворі почуваються задовільно, жодних ознак респіраторних захворювань у них немає. За станом їхнього здоров'я спостерігатимуть медики.

Крім того Буйневич наголосила, що увесь заклад перевели на режим обсервації. Діти і співробітники будуть перебувати всередині дитячого будинку, а міські служби забезпечуватимуть їх усім необхідним: продуктами харчування, профілактичними та засобами особистої гігієни.

Зазначимо, в Україні за минулу добу, 15 липня, виявили 848 нових випадків коронавірусного захворювання COVID-19. Протягом 15 липня померли 18 людей, 800 — одужали.

Загалом з початку епідемії в Україні COVID-19 виявили у 56 455 людей, з них 28 931 інфікований одужав, а 1 445 — померли від ускладнень. На сьогодні все ще хворіє 26 079 людей.

Поділитись: