Війна / Донбас

В одному з районів окупованої Макіївки знову виявили забруднену воду

Війна/Донбас/В одному з районів окупованої Макіївки знову виявили забруднену воду
Зберегти
Вигляд
В селищі Пролетарське Гірняцького району Макіївки так зване «міністерство охорони здоров’я «ДНР» виявило забруднення питної води.

Про це повідомили ресурси бойовиків з посиланням на прес-службу «МОЗ «ДНР».

У «відомстві» розповіли, що під час перевірки питної води на насосній станції селища виявлені порушення мікробіологічних показників.

«З метою недопущення захворювання інфекціями спеціалісти санітарно-епідеміологічної служби Макіївки проводять розслідування причин забруднення питної води», — йдеться у повідомленні.

Водночас у «МОЗ «ДНР» запевнили, що ситуація із забрудненням питної води в Макіївці залишається контрольованою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зона відчуження Донбас

Раніше бойовики закликали жителів окупованої Макіївки кип'ятити воду перед вживанням.

26 вересня стало відомо, що в місті Макіївка, що на окупованій Донеччині, сталося масове отруєння місцевого населення питною водою, до лікарні доправили щонайменше 39 людей, зокрема двох дітей віком до 9 років. 

Удень 28 вересня кількість госпіталізованих унаслідок отруєння водою в окупованій Макіївці зросла до 117. За тиждень отруїлися понад 230 людей.

У постраждалих були такі симптоми: біль в області живота, блювота, озноб, підвищення температури, у важких випадках — виражена інтоксикація і зневоднення.

Лабораторія контролю за якістю води в Макіївці встановила, що вода в системі централізованого водопостачання відповідає нормам.

Пов`язані новини