У вівторок, 18 лютого, у межах добору на 100 вакантних посад прокурорів в Офісі генерального прокурора розпочалося тестування на знання законодавства.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

Як уточнив голова першої кадрової комісії, заступник генпрокурора Віктор Чумак, 18 лютого тестування мають пройти 4 групи кандидатів, тобто приблизно 320 осіб.

«Сьогодні розпочинається процес, під час якого нам з понад 1200 осіб необхідно обрати 100», — зауважив Чумак.

Тестування на знання законодавства триватиме 4 дні. Результати обіцяють оприлюднити в останній день після того, як всі кандидати складуть іспит.

Також Чумак нагадав, що за результатами першого етапу приблизно 300 людей з найбільшою кількістю балів, але не меншою за мінімальний прохідний бал, допустять до тестування на загальні здібності.

Нагадаємо, атестацію проводять на виконання закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури».

Атестація прокурорів передбачає кілька етапів: тестування на знання законодавства, тестування на загальні здібності та навички, виконання практичного завдання, перевірка доброчесності прокурорів та проведення співбесіди.

Поділитись: