Офіс президента звернувся до керівників обласних державних адміністрацій та керівництва Києва, щоб вони були готові безоплатно допомогти військовим частинам Збройних сил в організації харчування через можливі проблеми на тлі пандемії коронавірусу.

Про це повідомила заступниця глави Офісу президента Анна Коваленко, передає «Інтерфакс-Україна».

За її словами, проблеми можуть з'явитися через затримку підписання контрактів з компаніями, які надають послуги з харчування у військових частинах.

«Компанії, які повинні були надавати послуги з харчування до військових частин ЗСУ, поінформували Міноборони України, що в зв'язку з коронавірусом і, як вони вважають, форс-мажором не в змозі цього забезпечити. Міністерство оборони ухвалило рішення продовжити до 31 грудня 2020 року договори про закупівлю послуг з харчування, які діяли в попередньому році», — пояснила Коваленко.

Вона додала, що вже підготували відповідні зміни в бюджет, і їх затвердив уряд. Тепер має бути рішення Верховної Ради.

Так, за попередньою домовленістю, компанії постачатимуть харчування ЗСУ до 25 березня. У разі проблем, ОДА має забезпечити поставки харчування.

Наразі в Україні офіційно підтверджено 99 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2: у Чернівецькій (38), Житомирській (2), Київській (15), Донецькій (1), Дніпропетровській (2), Івано-Франківській (5), Львівській (2), Тернопільській (4), Черкаській (1) областях і в Києві (29).

Три з них летальні — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка — в Івано-Франківській та 33-річна — у Чернівецькій. Одна людина одужала.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: