В Олександрівській лікарні сталася пожежа
Фото:

ДСНС

В Олександрівській лікарні столиці, яка приймає хворих на коронавірус, увечері 25 травня сталася пожежа.

У Державній службі з надзвичайних ситуацій повідомили, що повідомлення про пожежу в лікарні надійшло о 18:28. До місця виклику виїхали рятувальників із найближчих пожежно-рятувальних підрозділів.

Рятувальники кажуть, що у підсобному приміщенні на 6-му поверсі 6-ти поверхового корпусу лікарні сталося коротке замкнення, яке й спричинило горіння. Пожежники одразу приступили до гасіння пожежі. Вже о 18:56 пожежу на площі 2 кв.м загасили.

Головна лікарка Олександрівської лікарні Людмила Антоненко стверджує, що фахівці визначили, що причиною пожежі у закладі був умисний підпал.

«Первинна версія «коротке замикання проводки» не підтвердилась, натомість фахівці визначили, що це був умисний підпал», — написала вона у Facebook.

Антоненко пообіцяла найближчим часом відремонтувати пошкоджені приміщення та висловила надію, що правоохоронці знайдуть підпалювача.

В Олександрівській лікарні сталася пожежа
Фото:

Людмила Антоненко/Facebook

Головна лікарка додала, що постраждалих унаслідок загоряння не було, а персонал закладу евакуював пацієнтів з відділення реанімації для хірургічних хворих в інший корпус.

За словами персоналу лікарні, який був на місці під час пожежі, у тому корпусі лікарні не було хворих на COVID-19.

Поділитись: