Частина співробітників російського постійного представництва в ООН є агентами Федеральної служби безпеки Російської Федерації.

Про це стверджує в інтерв’ю «Укрінформу» Володимир Єльченко — новопризначений посол України у США який раніше був постпредом України в ООН.

Він запевняє, що члени російської делегації приховано або відкрито працюють на спецслужби. Також Єльченко переконаний, що Росія приховано впливає на роботу ООН, використовуючи 200-300 росіян, які працюють у секретаріаті ООН.

«Я взагалі вважаю, що це агентурна мережа, створена в межах ООН», — зазначив дипломат.

«Ми бачимо інформацію про те, що якогось співробітника ООН з Росії американські спецслужби попросили від’їхати додому, тобто іноді їх відловлюють», — додав він.

Володимир Єльченко – український дипломат. За 30 років дипслужби працював у Києві, Нью-Йорку, Відні, а також брав участь у миротворчій місії у Хорватії.

У 2010-2015 роках Єльченко був послом України в РФ, а з грудня 2015 року по грудень 2018 року був постійним представником України при ООН.

19 грудня 2019 року президент Володимир Зеленський звільнив Єльченка з посади постпреда України при ООН та призначив його послом України в США.

Замість Єльченка представником України при ООН став заступник міністра закордонних справ України Сергій Кислиця.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile