Життя

В ООН закликали не купувати подарунковий папір та пластиковий посуд на Новий рік для захисту природи

Центр новин ООН
Життя/В ООН закликали не купувати подарунковий папір та пластиковий посуд на Новий рік для захисту природи
Зберегти
Вигляд
В Організації Об’єднаних Націй перед Новим роком закликали людей відмовитися від подарункового паперу, аби не забруднювати природу.

В ООН пояснили, що пакувальний папір неможливо перероблювати, тож закликають обгортати подарунки звичайним папером з яскравими стрічками.

Також організація рекомендує не купувати їжу в пластикових упаковках, а в магазин ходити з власними сумками, аби не брати поліетиленові.

У програмі ООН з охорони навколишнього середовища заявили, що кожного року в океан скидають близько 8 мільйонів тонн пластику. Для прикладу у Британії протягом різдвяних свят використовують 177 мільйонів пластикових соломинок, 122 мільйони стаканчиків та 200 мільйонів листів подарункового паперу. Це на третину більше, аніж у звичайні дні.

Раніше повідомлялося, що Єврокомісія може заборонити низку пластикових виробів та стягувати з країн кошти за кожний кілограм пластикового сміття, яке не придатне для переробки й повторного використання.

Чилі стала першою країною Латинської Америки, де заборонили поліетиленові пакети в магазинах. А в Новій Зеландії з 2019 року почне діяти заборона на використання одноразових поліетиленових пакетів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Щороку у світі використовують до 5 трильйонів пластикових пакетів — ООН

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Greenpeace показала дітям океанаріум зі сміттям замість риб.

Пов`язані новини