Служба безпеки заявила, що її працівники попередили масштабну кібератаку на комп’ютерне обладнання, що забезпечує роботу офіційного сайту Центрвиборчкому.

За даними СБУ, кібератака була спрямована на блокування доступу користувачів до інформації про підготовку до чергових виборів президента.

«Атаку було проведено за технологією «http flood», через генерацію постійних запитів, які ускладнювали роботу інформаційної системи та блокували можливість доступу звичайних користувачів», — пояснюють в СБУ.

Зазначається, що для проведення кібератаки використовувалась розгалужена мережа сайтів на базі неоновленої версії системи «WordPress», що дозволило хакерам «без відома власників використати їх для генерації об'ємних запитів».

Фахівці СБУ провели низку практичних заходів, що дозволили припинити вплив на роботу веб-ресурсу ЦВК.

Тепер СБУ перевіряє можливу причетність до організації кібератаки російських спецслужб та підконтрольних їм хакерських угруповань.

Раніше у Microsoft повідомили про кібератаки пов’язаних з РФ хакерів на європейські організації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Вибори президента України 2019: Хто у нас кандидати?

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня.

Поділитись: