Кількість національних авіакомпаній в Україні може суттєво збільшитись.

Кількість національних авіакомпаній в Україні може суттєво збільшитись.

Про це під час відкриття Бескидского тунелю у Львівській області повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

«На українському ринку можуть діяти мінімум 5-7 локальних авіакомпаній, які будуть працювати, як на внутрішніх авіаперевезеннях, так і на зовнішніх», — заявив міністр.

Коментуючи подальшу долю авіакомпанії «Львівські авіалінії» Омелян висловив сподівання, що їй вдасться знайти приватного власника.

«Оскільки бренд відомий — «Львівські авіалінії» — і він (власник — ред.) би захотів вкласти власні або запозичені кошти для того, щоб відродити цю авіакомпанію, яка б успішно працювала на західних теренах України», — зазначив глава Мінінфраструктури.

Також Омелян додав, що наразі авіакомпанії переживають стрімкий ріст. Він нагадав, що нещодавно свій перший політ здійснив національний лоукост-перевізник SkyUp.

«Приватний 100% український капітал», — наголосив міністр.

Нагадаємо, що найбільшою національною авіакомпанією є «Міжнародні авіалінії України», серед акціонерів якої бізнесмен Арон Майберг та екс-власник «Приват Банку» Ігор Коломойський.

Як повідомлялося, SkyUp подав заявки до Державіаслужби на отримання прав на 55 внутрішніх і міжнародних маршрутів з 1 червня.

18 травня SkyUp отримав право на здійнення польотів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Під крилом SkyUp: що відомо про нового національного авіаперевізника

У грудні міністр інфраструктури України Володимир Омелян оголосив про створення в Україні нової авіакомпанії SkyUp.

21 травня український лоукостер SkyUp здійснив перший рейс.

Поділитись: