Начальник Департаменту боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми Національної поліції  Артем Крищенко заявив, що в Україні необхідно ввести відкритий реєстр педофілів.

Начальник Департаменту боротьби зі злочинами, пов'язаними з торгівлею людьми Національної поліції  Артем Крищенко заявив, що в Україні необхідно ввести відкритий реєстр педофілів.

Про це він заявив в інтерв'ю, опублікованому на сайті поліції.

На думку Крищенка, введення такого реєстру надасть можливість запобігти багатьом злочинам відносно дітей.

«Я вважаю, що ми повинні ввести в Україні відкритий реєстр педофілів — такий, як у багатьох європейських країнах. За кордоном такі люди ніколи не зможуть влаштуватися на державну службу, у престижну фірму. Їм навіть можуть відмовити у в’їзді до будь-якої країни… Введення такого реєстру в нашій країні дасть можливість запобігти багатьом злочинам відносно дітей», — зазначив Крищенко.

Він також розповів, що в Україні вже розповсюджена практика щодо відмови у в'їзді до країни.

«Ми теж це практикуємо. Наприклад, коли до нас летить іноземець, яка перебуває у відкритому реєстрі, іноземні колеги нам повідомляють про прибуття такого гостя.  Ми зустрічаємо його в аеропорту та сповіщаємо про відмову у візиті до нашої країни», —  сказав Крищенко.

Він додав, що протягом півроку Нацполіція виявила п’ять фактів торгівлі дітьми. Також цього року правоохоронці передали до суду п’ять кримінальних проваджень щодо продажу неповнолітніх з метою вилучення органів.

Як повідомлялося, за даними Управління Організації Об’єднаних Націй з питань наркотиків та злочинності, приблизно кожна третя жертва торгівлі людьми у світі — неповнолітня.

В Україні протягом першого півріччя 2018 року поліція виявила майже 190 злочинів у сфері торгівлі людьми.

У травні 2018 року поліція запобігла продажу українок у сексуальне рабство до Туреччини.

У 2017 році українські прикордонники затримали 12 організаторів торгівлі людьми.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Торгівля людьми в Азербайджані: коли не залишають вибору.

Поділитись: