У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ скасували норму, що зобов’язувала забудовника проектувати сміттєпроводи у багатоквартирних будинках.

У Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ скасували норму, що зобов’язувала забудовника проектувати сміттєпроводи у багатоквартирних будинках.

Про це повідомив заступник міністра регіонального розвитку Лев Парцхаладзе у Facebook.

«У всій Європі такі сміттєпроводи вже давно заборонені до використання, а громадяни, у свою чергу, роблять все для збереження екологічного стану нашої природи - ретельно сортують сміття на переробку. У наші же сміттєпроводи скидається усе без розбору, і це дуже шкідлива звичка, від якої треба позбавлятися», — повідомив Парцхаладзе.

Оновлені державні будівельні норми щодо проектування сміттєпроводів у будинках / Інфографіка: Міністерство регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ

Він зазначив, що необхідність проектування сміттєпроводів буде встановлюватись у кожному населеному пункті окрема. Крім цього, замість них можуть проектувати потужності для вакуумного та підземного збору сміття.

Зазначається, що оновлені будівельні норми набувають чинності 1 жовтня.

Раніше у Мінрегіоні пропонували реконструйовувати квартали із застарілою забудовою. Відповідний законопроект уже напрацювали у міністерстві.

Також там пропонували встановлювати станції екстреного зв’язку на українських дорогах.

Напередодні у Мінрегіоні оновили державні будівельні норми щодо реконструкції тепломереж. Там пропонують встановлювати спеціальні датчики, які будуть виявляти корозію.

Раніше повідомлялось, що в уряді оновили будівельні норми, якими запроваджують обов’язок з будівництва транспортних пересадочних вузліву великих містах.

Поділитись: