У Фонді державного майна затвердили перелік малих та середніх державних підприємств, які планують приватизувати до кінця року.

У Фонді державного майна затвердили перелік малих та середніх державних підприємств, які планують приватизувати до кінця року.

Про це повідомив в.о. очільника Фонду держмайна Віталій Трубанов у Facebook.

Відповідно до наказу, до переліку малої приватизації у 2018 році внесено 600 об'єктів. Серед них не лише цільні підприємницькі комплекси, але й державні частки у підприємствах зі спільною формою власності, окреме майно, що належить державі та об'єкти незавершеного будівництва.

«У переліку підприємств, зокрема, акції ПАТ «Львівський завод «Автонавантажувач», ПрАТ «Новороздільське гірничо-хімічне підприємство «Сірка», ПАТ «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство», ПАТ «Індустріальна скляна компанія», ПАТ «Машинобудівний завод «Аметист», ПАТ «Тернопільський завод «Оріон», — зазначив Трубанов.

Як зазначається, даний перелік затверджено відповідно до нового закону України «Про приватизацію державного і комунального майна», який Порошенко підписав на початку березня 2018 року.

Раніше в Мінфіні повідомляли про плани приватизувати всі державні банки до 2022 року.

Порошенко обговорив можливість участі катарських інвесторів у приватизації в Україні.

Також уряд звільнив за зловживання керівника державного Електронмашу за зловживання на суму в 60 млн грн та нецільове використання державних коштів на понад 30 млрд грн.

Поділитись: