В Україні станом на ранок 22 березня 8 людей одужали після того, як у них виявили коронавірус.

ОНОВЛЕНО: згодом у МОЗ спростували цю інформацію. Там повідомили, що у 8 людей у Чернівецькій області була підозра на коронавірус, яка не підтвердилася.  

Про це повідомив Центр громадського здоров’я України.

Там зазначили, що всі 8 пацієнтів, які одужали, з Чернівецької області. Загалом там зафіксували 25 випадків інфікування, 1 з них — летальний.

У Центрі також нагадали про симптоми коронавірусу, і як він впливає на пацієнтів.

«Більшість людей, що хворіють на новий коронавірус, переносять його, як звичайний ГРВІ. Власне, ця хвороба і є ГРВІ, але викликана невідомим раніше збудником», — зазначили у ЦГЗ.

Станом на ранок 22 березня в Україні офіційно підтверджені 47 випадків інфікування коронавірусом SARS-CoV-2: у Чернівецькій (25), Житомирській (2), Київській (4), Донецькій (1), Дніпропетровській (2), Івано-Франківській (2), Львівській (1), Тернопільській (1) областях і в Києві (9).

Три з них летальні — померли 71-річна жінка у Житомирській області, 56-річна жінка — в Івано-Франківській та 33-річна — у Чернівецькій.

20 березня в Україні одужав перший пацієнт, в якого раніше діагностували коронавірус. Це чоловік, який із 21 лютого подорожував Італією і повернуся в Україну 26 лютого. У мандрівці та під час повернення додому почувався добре. Прикордонники на контрольно-пропускному пункті «Порубне» поміряли йому температуру, вона була в нормі. Гарячка та першіння у горлі з’явилися у чоловіка 28 лютого. Він одразу ж звернувся до сімейного лікаря та залишався вдома. До лікарні його забрала «швидка».

В Україну чоловік повертався автомобілем, у якому була лише його дружина, у неї інфекції не виявили.

Поділитись: