Кабінет міністрів України посилив вимоги до діяльності туристичних операторів, зобов’язавши їх мати фінансову гарантію перед туристами.

Відповідне рішення ухвалили під час засідання уряду 22 травня, передає прес-служба Міністерства економічного розвитку та торгівлі.

Зазначається, що відтепер туроператори повинні будуть забезпечувати фінансову гарантію своїм клієнтам на випадок виникнення непередбачуваних обставин. Її будуть використовувати для покриття збитків.

Крім цього, туроператорів зобов’язали перевіряти за 8 та за 2 години до запланованого відправлення авіарейсу з його туристами інформацію про цей авіарейс. У разі затримки на понад 4 години, туроператор повинен розмістити інформацію про таку затримку на своєму сайті та проінформувати Міністерство економічного розвитку, яке видає йому ліцензію.

«Туроператори на власному веб-сайті відтепер мають надавати інформацію про турагентів, з якими вони працюють — найменування фізичної чи юридичної особи, строк дії агентського договору, реквізити особи, що надала гарантію банку або іншої кредитної установи, а також інформацію про чинні договори на туристичне обслуговування, укладені безпосередньо туроператором або через турагентів із зазначенням країни тимчасового перебування», — йдеться у повідомленні Мінекономіки.

Там також додають, що відтепер туроператорів зобов’язали забезпечити всі необхідні умови доступності для людей з інвалідністю до місць їхнього проживання під час відпочинку.

У разі, якщо будь-яка з цих вимог порушуватиметься, ліцензію таких туроператорів скасують.

Нагадаємо, за ніч на 12 липня 2018 року з Анталії до України після затримки рейсів повернулися 524 українських туристи

Як повідомлялося, туроператор Join Up вирішив скоротити кількість рейсів до Туреччини через постійні затримки авіакомпаній.

Раніше в Міністерстві закордонних справ України повідомили про 543 застряглих туристів

За словами прес-секретарки туроператора Join Up Катерини Резніченко, затримка рейсів виникла через технічний збій, викликаний потраплянням птаха у двигун літака.

Також вона розповіла, що ввечері 11 липня додому відправилися туристи, які мали вилетіти з Туреччини 10 липня.

Раніше повідомлялося, що з Анталії не можуть вилетіти додому 170 українських туристів.

Поділитись: