Затримки сталися через непорозуміння між авіакомпанією та туроператором, який замовляв квитки за путівками туристів.

У Туреччині затримуються чотири авіарейси, якими 543 українці мали повернутися додому. Затримки сталися через непорозуміння між авіакомпанією та туроператором, який замовляв квитки за путівками туристів.

Про це повідомив керівник Департаменту консульського забезпечення Міністерства закордонних справ України Василь Кирилич, передає «УНІАН».

«Станом на 16:00 11 липня 2018 року у Туреччині затримано 4 рейси. Знову авіаперевізник і туроператор з'ясовують, хто перед ким зобов'язаний, а тягар цих непорозумінь лягає на плечі українців», — сказав представник МЗС.

Раніше повідомлялося, що з Анталії не можуть вилетіти додому 170 українських туристів. Пасажири повідомляли, що затримує рейси туроператор Join Up. Сама компанія заявила, що ввечері заплановані рейси, якими українців повернуть додому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Як уникнути проблем з туроператором та перевізником: п'ять порад юрист

Нагадаємо, наприкінці червня понад 800 українців застрягли в аеропортах кількох міст світу через проблеми з перевізниками.

Так, 29 червня повідомлялося, що з аеропорту Монастір у Тунісі до Харкова не могли вилетіти близько 300 українських туристів. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ «Довга відпустка»: чому українські туристи застрягли за кордоном

2 липня стало відомо, що українські туристи не змогли вилетіти з іспанського острова Мальорка.

Вранці 3 липня українські туристи, які не могли вилетіти з Албанії, повернулися додому.

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян заявив, що Державіаслужба перевірить всі чартерні літаки.

У МЗС України повідомили, що загалом 1,5 тисячі українських пасажирів постраждали від затримок авіарейсів.

Міністерство інфраструктури України звернеться до Генеральної прокуратури щодо невиконання туроператором Oasis Travel зобов’язань зі сплати грошей за авіарейси туристів, через що сотні українців кілька діб не могли вилетіти з Тунісу.

 Мінінфраструктури хоче позбавити ліцензії туроператора Oasis Travel, клієнти якого не могли вилетіти з Тунісу.

Поділитись: