На інтерактивній карті YouControl з даними про можливості всіх опорних лікарень всіх з'явився інструмент прогнозування захворюваності на COVID-19 в українських областях.

Про це повідомляє YouControl.

Так, на карті можна побачити прогноз на тиждень щодо захворювання. Прогноз базується на щоденній статистиці Міністерства охорони здоров'я України, Національного інституту статистики Італії та Департаменту цивільного захисту Італії. Прогноз починається від реєстрації перших п’яти випадків на 100 тисяч жителів.

Для наочності використали сценарії поширення COVID-19 в трьох регіонах Італії — Ломбардії, Тоскані та Сицилії.

«Сценарій Тоскани — це усереднений варіант поширення захворювання, сценарій Сицилії — найспокійніший, а Ломбардії — найбільш песимістичний», — зазначили в компанії.

Відповідно до розрахунку даних за 28 квітня, тенденції захворюваності в Чернівецькій області вказують на близькість до сценарію в Тоскані.

Згідно з прогнозом YouControl, у разі підтвердження песимістичного сценарію уже 2 травня кількість хворих у Чернівецькій області може скласти 1 893 людини. Водночас у випадку песимістичного сценарію на Волині кількість хворих може скласти 370 людей, а в Києві — 1 532 людини, що більше нагадує сценарій у Сицилії.

Також в оновленій карті окремо вказують, у скількох медпрацівників підтвердили COVID-19. Крім того, алгоритми вираховують рівень забезпечення лікарів.

«Ці дані пояснюють, наскільки укомплектована область лікарями з урахуванням епідеміологічної ситуації області.У результаті оновлення тепер можна побачити ще й забезпеченість областей ліжками в лікарнях у перерахунку на кількість населення», — додали автори карти.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

В Україні коронавірус вже виявили у 9 866 людей, з них 250 померли, а 1 103 — одужали. За добу виявили 456 нових випадків інфікування.

Поділитись: