Кабінет міністрів України врегулював умови оплати праці за залучення громадян до виконання суспільно-корисних робіт під час оголошення воєнного стану. Таким людям виплачуватимуть не менше за їхню середню зарплату.

Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Зазначається, що відповідне рішення уряд ухвалив 10 квітня. Ним врегулювали розмір оплати праці для тих осіб, яких залучають до виконання суспільно-корисних робіт під час воєнного стану. Так, таким людям будуть платити середню зарплату, встановлену за професією (посадою), на яку їх залучили. Проте така зарплата не має бути меншою за їхню середню зарплату за основним місцем роботи.

У разі, якщо до суспільно-корисних робіт залучатимуть безробітних, то мінімальний розмір оплати такої роботи для них буде на рівні мінімальної зарплати.

26 грудня в Україні завершився воєнний стан. Згідно з указом президента, воєнний стан запроваджували терміном на 30 діб з 14 години 26 листопада 2018 року. Його ввели після захоплення Росією українських суден з моряками у Керченській протоці.

Він діяв у регіонах, розташованих уздовж російського кордону, придністровської ділянки молдовського кордону та на узбережжі Чорного і Азовського морів. Це, зокрема, Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Луганська, Донецька, Сумська, Харківська, Чернігівська, Вінницька області.

Раніше повідомлялося, що Рада нацбезпеки збереться сьогодні, 26 грудня, на засідання. На ньому можуть розглянути питання про продовження воєнного стану або інші подальші заходи безпеки.

Нагадаємо, що президент Петро Порошенко заявляв, що воєнний стан в Україні після завершення 30-денного терміну дії не продовжуватимуть, якщо не буде повномасштабного вторгнення Росії.

Поділитись: