Центральна виборча комісія повідомила про завершення голосування на перших виборах депутатів сільських, селищних, міської рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міського голів, які проходили 22 грудня 2019 року.

Як повідомили у ЦВК, протягом дня явка виборців коливалась від 4,4% до 54%.

Зазначається, що до Комісії вже надійшла попередня інформація про хід голосування станом на 12 та 15 години. Дані станом на 20 годину обіцяють надати 22 грудня.

Так, найбільшу явку станом на 15:00 зафіксували у Житомирській області (у Старосілецькій сільській ОТГ Коростишівського району явка виборців склала 54%) та у Хмельницькій (у Сахновецькій сільській ОТГ Ізяславського району — 54 %, у Сахновецькій сільській ОТГ Старокостянтинівського району — 53,3 %).

Аутсайдерами на цей момент стали: Закарпатська область (у Косоньській сільській ОТГ Берегівського району — 14 %, у Зарічанській сільській ОТГ Іршавського району — 19,7 %, у Горондівській сільській ОТГ Мукачівського району — 17,1 %), Івано-Франківській (у Пасічнянській сільській ОТГ Надвірнянського району — 16,44 %) та Харківській (у Курилівській сільській ОТГ Куп’янського району — 23,4 %).

Нагадаємо, у 23 регіонах України проходили перші місцеві вибори до 86 об'єднаних територіальних громад.

За даними правоохоронців, станом на ранок всі дільничні виборчі комісії отримали бюлетені для голосування. Всього для проведення перших місцевих виборів в ОТГ було утворено 119 територіальних виборчих комісій.

Поділитись: