Політика / Вибори

Виборці в Україні не розуміють, хто з кандидатів у президенти вирішить їхні проблеми — соціологиня

Політика/Вибори/Виборці в Україні не розуміють, хто з кандидатів у президенти вирішить їхні проблеми — соціологиня
Зберегти
Вигляд
Велика кількість виборців в Україні не знає, хто з кандидатів у президенти може вирішити питання, які їх турбують.

Про це в ефірі програми «Нині вже» на Громадському заявила голова правління Українського інституту соціальних досліджень ім. Яременка Ольга Балакірєва.

«У виборців сьогодні великий рівень розгубленості. Коли ми пропонуємо їм перелік кандидатів, вони на них дивляться і не можуть зрозуміти, хто ж зможе вирішити ті питання, які їх турбують», — розповіла вона.

Соціологиня зазначила, що жоден з кандидатів не отримав 25% підтримки опитаних як людина, що, на їхню думку, може вирішити конфлікт на Донбасі, проблеми в економіці, а також у сферах освіти та охорони здоров’я.

Станом на 18 січня Центрвиборчком зареєстрував вже 10 кандидатів на посаду глави держави: екс-главу СБУ Валентина Наливайченка, міськголову Львова Андрія Садового, лідера партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка, депутата Євгенія Мураєва, лідера «Соціал-демократичної партії» Сергія Капліна, екс-міністра екології Ігоря Шевченка, безпартійного самовисуванця Віталія Скоцика, депутата, члена партії УКРОП Віталя Купрія, а також Богомолець та Балашова.

Загалом понад 30 політиків оголосили про намір взяти участь у виборах президента. Згідно з останнім соціологічним опитуванням, найвищий рейтинг мають лідерка партії «Батьківщини» Юлія Тимошенко, чинний президент Петро Порошенко та шоумен Володимир Зеленський.

31 грудня в Україні розпочалася передвиборча кампанія виборів президента-2019. Голосування у першому турі виборів президента України відбудеться з 8:00 до 20:00 31 березня. Офіційні результати голосування українців мають оприлюднити не пізніше 10 квітня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заочні дебати українських політиків: шарм, нудьга і чужі заслуги

Пов`язані новини