На Центральний залізничний вокзал у Києві прибув спецрейс з українцями з Росії, 29 березня 2020 року
Фото:

Богдан Кутєпов/hromadske

Зранку 29 березня в Україну з Москви прибув спецрейс поїзда №905 з понад 700 українцями, які у зв’язку з карантином не мають змоги самостійно перетнути кордон.

Про це передає кореспондент в ефірі hromadske.

Потяг зустріли люди в захисних костюмах та військові. У пасажирів виміряли температуру.

Спецрейс здійснювався за дорученням Міністерства закордонних справ та Міністерства інфраструктури.

Нагадаємо, 27 березня з Києва до Москви виїхав поїзд, щоб доставити росіян до РФ.

Також з 28 березня Україна зупинила регулярне транспортне сполучення. Українці можуть перетнути кордон України пішки чи власним авто.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

За офіційними даними МОЗ, станом на вечір 28 березня в Україні зафіксували 356 випадків зараження коронавірусом, з них 9 — летальні. Водночас 5 пацієнтів одужали (4 дорослих і 1 дитина).

Ви можете робити разом з нами якісний контент і показати, що відбувається у різних регіонах України в умовах карантину. Знімайте відео з ваших міст, розповідайте, як переносите ізоляцію, чи є в аптеках маски, як ходить громадський транспорт — і надсилайте на адресу [email protected] з темою «Марафон». Ми покажемо ваші матеріали у прямому ефірі марафону «Хроніки коронавірусу», який випускаємо щодня о 8:00 та о 18:00.

Поділитись: