Робоча група, до якої ввійшли фахівці Міністерства оборони й держконцерну Укроборонпром, не знайшла пошкоджень на бронетранспортерах БТР-4Е, які передали концерну у кінці 2019 року.

Про це повідомив заступник генерального директора концерну Мустафа Найєм.

«За результатами перевірки не було знайдено жодних дефектів, зокрема непроварів, тріщин та несплавлень не було знайдено», — написав він.

Найєм уточнив, що акти перевірок та детальну інформацію офіційно оприлюднять 25 січня.

«Перевірка комплектуючих інших (не поставлених) машин буде продовжено. Завтра до Харкова виїде додаткова група rонцерну з Києва», — додав він.

Нагадаємо, Міністерство оборони тимчасово призупинило приймання бронетранспортерів серії БТР-4Е через те, що нібито робоча група, про яку повідомив Найєм, знайшла пошкодження зміцнюючої наплавки на зварних з’єднаннях бортів бронетранспортерів БТР-4Е у місцях постійної дислокації.

В оборонному відомстві заявили, що з’ясовують можливі факти неналежного виконання посадових обов’язків службовими особами, відповідальних за цей процес. У разі встановлення винних у цій ситуації керівництво Міноборони буде «вживати заходів щодо притягнення їх до відповідальності».

Нагадаємо, журналісти Bihus.info у своєму розслідуванні повідомили, що українська армія досі не отримала 48 бронетранспортерів БТР-4Е через те, що державний завод закупив не ту сталь, але намагається довести, що все зробив правильно.

Поділитись: