Укрпошта приєдналась до глобальної мережі прискореної доставки EMS (Express Mail Service), яка дозволить доправляти посилки з усього світу за 7-10 днів. Везтимуть їх до вас виключно літаком.

Про це повідомила пресслужба державного поштового оператора.

З 1 квітня скористатись послугою можна буде у майже тисячі відділеннях Укрпошти (їхній перелік можна переглянути тут). З 1 червня понад 4 тисячі автоматизованих відділень компанії зможуть приймати EMS-відправлення на експорт (тобто українці зможуть відправити таку «прискорену» посилку за кордон — ред.). В усіх обласних центрах України буде можливість скористатися послугою, не виходячи з дому, замовивши кур’єрську доставку.

EMS — сервіс прискореної міжнародної доставки, який надається національними поштами-учасницями Всесвітнього Поштового Союзу.

В Укрпошті зазначили, що під час дії карантину послуга працюватиме для 57 країн. Після стабілізації авіасполучення та відновлення повноцінної роботи національних пошт середній загальний термін доставки становитиме 7–10 днів для ключових країн Європи, Азії та США. Сервіс буде доступний для доставки до 195 країн.

Пришвидшеною доставкою можна буде відправити вантаж вагою до 30 кілограмів.

Зазначається, що раніше послугу EMS надавало Державне підприємство спеціального зв’язку. Там вона була дорожчою на 20-40%.

Фото:

Укрпошта

Раніше в усіх населених пунктах України почала діяти послуга безкоштовного доставлення громадянам медичних товарів. Послугу здійснює Укрпошта через портал Liki24.

30 березня Укрпошта порекомендувала попередньо оформлювати відправлення онлайн для зручності, скорочення часу перебування у відділенні та безпеки у зв'язку з поширенням коронавірусу.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Поділитись: