УКРАЇНА

В «Укрправді» вимагають розслідувати вбивство журналіста Шеремета як теракт

27 лютого, 2018 20:30
УКРАЇНА/В «Укрправді» вимагають розслідувати вбивство журналіста Шеремета як теракт
Зберегти
Вигляд
Засновниця і редакторка «Української правди» Олена Притула вимагає розслідувати загибель журналіста УП Павла Шеремета у 2016 році як терористичний акт.

Засновниця і редакторка «Української правди» Олена Притула вимагає розслідувати загибель журналіста УП Павла Шеремета у 2016 році як терористичний акт.

Про це йдеться у заяві редактора-засновника УП Олени Притули до генпрокурора Юрія Луценка, передає УП.

У заяві про вчинення кримінального правопорушення зазначається: злочинці розраховували не тільки вбити Шеремета, а й отримати психологічний ефект від учиненого терористичного акту в багатолюдному місці — паніку або побоювання за власну безпеку.

«Очевидною метою терористів є залякування журналістів, оскільки Павло був відомим в Україні, Білорусі та Росії журналістом. Його критика влади в Білорусі стала причиною позбавлення громадянства Білорусі. В Україні Шеремет робив гостросюжетні репортажі для «Української Правди» та «Радио Вести», — йдеться у заяві.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Доповідь про вбивство Шеремета: відсутність результатів і вимога міжнародного розслідування.

Журналіст Павло Шеремет загинув 20 липня 2016 року в Києві в результаті вибуху авто, за кермом якого він перебував.

З моменту вбивства слідство відмовлялося від оприлюднення суттєвої інформації стосовно ходу розслідування, для якого була створена спецгрупа із залученням ФБР.

10 травня журналісти презентували фільм-розслідування про вбивство журналіста Павла Шеремета. Зокрема, у фільмі йдеться про те, що співробітник СБУ був біля дому Шеремета в ніч перед вбивством.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пам’яті Павла Шеремета: він любив казати «Прорвёмся!», що б не відбувалося

Пов`язані новини