Після того, як спирт для виробництва антисептиків в Україні почали купувати безпосередньо на заводах Укрспирту, «гострий дефіцит» цих товарів було подолано.

Про це заявив виконувач обов'язків директора Укрспирту Сергій Блескун.

«Українські виробники закупили в державному підприємстві “Укрспирт” вже 2 мільйони 600 тисяч літрів дезінфекційного засобу. І результати цього наочні — антисептики з'явилися майже у кожному магазині та аптеці. Тож гострий дефіцит подолано», — повідомив Блескун.

Він зазначив, що нові замовлення на спирт від виробників антисептиків продовжують надходити, тому Укрспирт продовжує працювати та відвантажувати спирт сім днів на тиждень

Відповідно до оновленого законодавства, Укрспирт отримав право продавати спирт для виробників антисептиків. Раніше такого продажу не відбувалося. Ба більше, такий спирт наразі не обкладається акцизним податком.

Раніше в Укрспирті заявляли, що вартість спирту без акцизу складе 37 гривень за 1 літр — це майже у 5 разів дешевше, аніж його вартість з акцизом (184 гривні за літр).

Напередодні в Укрспирті повідомили, що через підвищений попит на спирт там позапланово запустили ще 4 спиртові заводи. Також Україна заборонила експорт спирту

Поділитись: