Очільник Укрзалізниці Євген Кравцов повідомив, що для забезпечення перевезення вантажів та обслуговування зростаючих обсягів експорту, Укрзалізниця потребує 1 трильйона гривень інвестицій.

За словами Кравцова, за рахунок замовлення Укрзалізниці в Україні відновили виробництво низка залізничних заводів. Більшість з них спеціалізуються на виробництва вагонного обладнання.

«Тільки за період з вересня минулого року до вересня поточного лише Укрзалізниця змогла збудувати більше 3,5 тис. вантажних вагонів. Це найбільша річна цифра за останні 8 років», — повідомив голова Укрзалізниці.

Раніше він повідомляв, що компанія потребує близько 111 мільярдів гривень від держави для забезпечення пасажирських перевезень.

Раніше в Укрзалізниці просили у держави компенсувати збитки від діяльності нерентабельних вантажних станцій.

Зазначимо, що у Міністерстві інфраструктури повідомляли про початок оренди вантажних вагонів через систему «Prozorro.Продажі» з листопада 2018 року.

Зазначимо, що наразі в Україні є проблеми з транспортуванням вантажів залізницею. Раніше деякі компанії звинувачували Укрзалізницю у несправедливому розподілі вантажних вагонів та у корупції при транспортуванні вантажів залізницею.

Відсутність можливості транспортування вантажів впливає на доходи промислових підприємств, а також обсяги експорту та надходження валютної виручки до України.

Напередодні Укрзалізниця підвищила тарифи на користування вантажними вагонами приблизно у півтора рази.

Також Укрзалізниця просила у держави компенсацію за обслуговування збиткових залізничних станцій.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile