УКРАЇНА

В уряді пропонують завершити перехід до монетизації субсидій до жовтня наступного року

26 вересня, 2018 14:22
УКРАЇНА/В уряді пропонують завершити перехід до монетизації субсидій до жовтня наступного року
Зберегти
Вигляд
Кабінет міністрів України ухвалив рішення про затвердження плану переходу до монетизації субсидій, яким передбачено перехід на повну монетизацію до жовтня 2019 року.

Кабінет міністрів України ухвалив рішення про затвердження плану переходу до монетизації субсидій, яким передбачено перехід на повну монетизацію до жовтня 2019 року.

Про це повідомляє «РБК-Україна» з посилання на документ, що опинився у розпорядженні редакції.

Зокрема, перехід на монетизацію субсидій відбудеться у 3 етапи. Першим етапом передбачається, що з 1 січня 2019 року монетизується субсидія для 100-150 тисяч сімей, які звернулись за субсидіями з новим пакетом документів.

Починаючи з травня відбудеться монетизація субсидій для тих домогосподарств, яким призначили субсидію на неопалювальний сезон, а з 1 жовтня відбудеться повний перехід на монетизацію субсидій.

Зазначимо, що монетизація субсидій — це перехід до моделі, коли призначені населенню субсидії виплачуються у грошовій формі, а не у вигляді знижки у тарифах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ 5 способів утратити субсидію: як змінюється система надання державної допомоги

Раніше в уряді повідомляли, що відмова в отримання субсидії громадянам, які отримають дохід, що менший за мінімальну зарплату, є неправомірною.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Бюджет-2019: дорога СБУ та дешевий уряд

Зокрема, бюджетом передбачається 1,3 трильйони гривень надходжень на підвищення розміру мінімальної зарплати до 4170 гривень на місяць з 1 січня 2019 року.

На виплати субсидій громадянам для оплати комунальних послуг уряду може знадобитися додатково 7 мільярдів гривень.

Пов`язані новини