В Японії збільшать кількість жінок в армії

18 квітня, 2017 10:23
default/В Японії збільшать кількість жінок в армії
Зберегти
Вигляд
Міністр оборони Японії Томомі Інада оголосила про зняття обмежень на набір жінок до розвідки і танкових військ, а також про плани загалом збільшити кількість жінок в армії.

Міністр оборони Японії Томомі Інада оголосила про зняття обмежень на набір жінок до розвідки і танкових військ, а також про плани загалом збільшити кількість жінок в армії.

Про це повідомляє агенство Kyodo.

«Ми прагнемо до сил самооборони, що були б більш привабливими та відповідали часу і навколишній ситуації. Зняття всіх обмежень на прийом жінок до лав сил самооборони буде стимулювати діяльність жінок (в армії — ред.)».

Обмеження на прийом жінок залишиться тільки для підрозділів радіологічного захисту та служби на підводних човнах, де через складні умови жінкам складно забезпечити жінкам окремі каюти.

Жінки отримали можливість служити у 1993 році, пізніше у 2008 були зняті обмеження на жіночу службу у флоті, в 2015 році — на управління винищувачами, в 2016 — на управління бойовими вертольотами.

За даними Міністерства оборони, зараз в силах самооборони служать 14 тисяч жінок, що відповідає 6,1% від особового складу. На кінець березня 1955 року, коли були утворені сили самооборони, в них служили всього 144 жінки — 0,1% від особового складу.

Зазначається, що наприкінці минулого року в Силах самооборони Японії служили близько 14 тис. жінок — трохи більше 6% від загальної чисельності японської арміі.

Раніше повідомлялося, що Японія мобілізувала свої винищувачі для відбиття ворожих нальотів після того, як Китай посилив військову активність у Східнокитайському морі.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# жінки
# Японія
Пов`язані новини