30-річний уродженець Китаю, який мешкає в японській префектурі Канагава, що на південь від Токіо, заразився невідомим вірусом. Це сталося після його відвідин китайського міста Ухань, де у грудні стався спалах пневмонії, зумовлений новим коронавірусом.

Це перший подібний випадок в Японії, підтверджений лабораторними дослідженнями, повідомляє Kyodo News з посиланням на Міністерство охорони здоров'я країни.

Чоловік відчув нездужання 3 січня, ще коли перебував в Ухані. Через три дні він повернувся до Японії, й 10 січня потрапив до лікарні з симптомами кашлю та жару. 15 січня чоловіка виписали з лікарні.

Зазначають, що ніхто з родичів чоловіка або медиків, які лікували його, не захворів.

Нагадаємо, після спалаху пневмонії, викликаної досі невідомим збудником, який зафіксували в Ухані у грудні 2019 року, цей невідомий коронавірус виявили у 60 людей у Китаї. Крім того, його виявили в однієї жінки в Таїланді, яка прилетіла туди з Ухані.

9 січня стало відомо про смерть першого пацієнта, у якого виявили вірус. Однак точна причина його смерті наразі невідома, адже окрім вірусу, в нього також діагностували пухлину черевної порожнини й хронічне захворювання печінки.

Поділитись: