В Генеральному штабі Збройних сил України відкидають всі звинувачення Слідчого комітету Росії щодо причетності українського війського до вбивства оператора «Первого канала» Анатолія Кляна влітку 2014 року.

В Генеральному штабі Збройних сил України відкидають всі звинувачення Слідчого комітету Росії щодо причетності українського військового до вбивства оператора «Первого канала» Анатолія Кляна влітку 2014 року.

Про це Громадському повідомили у штабі ЗСУ.

«Всі звинувачення Слідкому Росії є безпідставними», — заявили кореспонденту Громадського.

Прокуратура Донеччини ще 30 червня 2014 року за фактом загибелі російського оператора почала попереднє розслідування за статтею «умисне вбивство» Кримінального кодексу України.

У прокуратурі тоді повідомили, що Клян в момент отримання поранення перебував в районі військової частини, а не на її території.

27 лютого 2018 року Слідчий комітет Росії заочно звинуватив українського військового Миколу Маламена, нібито причетного до вбивства оператора «Первого канала» Анатолія Кляна влітку 2014 року.

Українському підполковнику пред'явили звинувачення за статтею 105 КК РФ «Організація вбивства особи у зв'язку із здійсненням нею службової діяльності, здійсненого загальнонебезпечним способом, групою осіб за попередньою змовою, з мотивів політичної ненависті».

Оператор російського «Первого канала» Анатолій Клян загинув в 2014 році. Він отримав смертельне поранення в живіт. Йому було 68 років.

За фактом загибелі слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу за статтею про вбивство загальнонебезпечним способом особи у зв'язку з її службовою діяльністю.

У самоназваній «ДНР» заявили, що оператор був убитий київськими силовиками в Донецьку.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile