Представник продюсера Харві Вайнштейна заявив, що твердження актриси Сальми Хайєк про сексуальні домагання не відповідають дійсності.

Представник продюсера Харві Вайнштейна заявив, що твердження актриси Сальми Хайєк про сексуальні домагання не відповідають дійсності.

Заява опублікована виданням Deadline.

«Всі звинувачення сексуального характеру у заяві Сальми неточні і свідки згадують ті події по-іншому», — ідеться у заяві. 

За словами представника Вайнштейна, продюсер «не пам'ятає», щоб він змушував Сальму Хайєк знятися в еротичній сцені з жінкою у фільмі «Фріда». При цьому ця лінія була «частиною історії», оскільки героїня Хайєк Фріда Кало була бісексуальною.

У заяві також сказано, що Вайнштейн, усупереч твердженням Хайєк, всіляко сприяв реалізації проекту і вважає її «першокласною актрисою».

13 грудня Сальма Хайєк опублікувала в газеті The New York Times великий текст про те, як Харві Вайнштейн домагався її під час роботи над фільмом «Фріда», а після її відмов погрожував закрити проект.

Вайнштейна звинуватили в домаганнях і сексуальному насильстві десятки жінок, але раніше його представники практично не коментували окремі звинувачення.

Хвиля звинувачень у сексуальних домаганнях почалася після публікації New York Times про домагання з боку голлівудського продюсера Харві Вайнштейна. Зокрема, продюсера звинуватили акторки Анджеліна Джолі й Гвінет Пелтроу.

Пізніше голлівудська акторка Макгоун звинуватила Вайнштейна в зґвалтуванні.

Британська акторка Кадіан Ноубл також сказала, що продюсер  домагався її в готельному номері у французьких Каннах.

Акторка Пас де ла Уерта заявила, що Харві Вайнштейн двічі її зґвалтував.

Після статті в New York Times Вайнштейна виключили з Британської академії кіно.

Зазначалося також, що Вайнштейн домагався молодих акторок і співробітниць його кінокомпанії.

У сексуальних домаганнях також звинуватили акторів Кевіна СпейсіДастіна Хоффмана та стендап-коміка Луї Сі Кея. 14 листопада вшосте звинуватили в сексуальних домаганнях Буша-старшого.

Через велику кількість заяв щодо сексуальних домагань у Лос-Анжелесі створять підрозділ з розслідувань сексуальних домагань у Голлівуді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: #ЯТакож: як жінки в США почали всесвітній флешмоб проти домагань.

6 грудня 2017 року TIME обрав персоною року колективного «порушника мовчання» — тих, хто відкрито заявив світові про домагання, зокрема, в Голлівуді.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile