Продюсер Харві Вайнштейн вибачився перед акторками Меріл Стріп і Дженніфер Лоуренс за те, що його адвокати процитували слова актрис, обернувши їх на його захист у позові про сексуальні домагання.

Продюсер Харві Вайнштейн вибачився перед акторками Меріл Стріп і Дженніфер Лоуренс за те, що його адвокати процитували слова актрис, обернувши їх на його захист у позові про сексуальні домагання.

Про це повідомляє Variety.

Адвокати Вайнштейна використали слова Стріп і Лоуренс про те, що продюсер їх не домагався, на його захист, проте акторки були проти використання їхніх реплік.

Генеральний прокурор Нью-Йорка Ерік Шнайдерман подав цивільний позов проти Вайнштейна, його брата Боба та створеної ними компанії Weinstein Company.

На початку лютого Вайнштейна остаточно виключили з Британської академії кіно і телевізійних мистецтв.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Чорна» доріжка, промова Опри та жарти про Вайнштейна: як проходив «Золотий Глобус».

13 грудня Сальма Хайєк опублікувала в газеті The New York Times великий текст про те, як Харві Вайнштейн домагався її під час роботи над фільмом «Фріда», а після її відмов погрожував закрити проект.

Вайнштейна звинуватили в домаганнях і сексуальному насильстві десятки жінок, але раніше його представники практично не коментували окремі звинувачення.

Хвиля звинувачень у сексуальних домаганнях почалася після публікації New York Times про домагання з боку голлівудського продюсера Харві Вайнштейна.

Зокрема, продюсера звинуватили акторки Анджеліна Джолі й Гвінет Пелтроу.

Пізніше голлівудська акторка Макгоун звинуватила Вайнштейна в зґвалтуванні.

Британська акторка Кадіан Ноубл також сказала, що продюсер  домагався її в готельному номері у французьких Каннах.

Акторка Пас де ла Уерта заявила, що Харві Вайнштейн двічі її зґвалтував.

Після статті в New York Times Вайнштейна виключили з Британської академії кіно.

Зазначалося також, що Вайнштейн домагався молодих акторок і співробітниць його кінокомпанії.

Через велику кількість заяв щодо сексуальних домагань у Лос-Анжелесі створять підрозділ з розслідувань сексуальних домагань у Голлівуді.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: #ЯТакож: як жінки в США почали всесвітній флешмоб проти домагань.

6 грудня 2017 року TIME обрав персоною року колективного «порушника мовчання» — тих, хто відкрито заявив світові про домагання, зокрема, в Голлівуді.

Поділитись: