Лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук заявив, що з його боку було б дещо лицемірним підтримувати законопроєкт про «дематюкацію мови».

Про це він заявив журналістам під Конституційним судом, де відбулася акція на підтримку закону про люстрацію.

«При всій повазі, я людина з рок-н-рольного минулого і теперішнього, тому думаю мені було б не зовсім чесно виступати за те, щоб сьогодні ми ухвалювали цей закон, оскільки я сам – людина з такого середовища в якому часом користуються міцними словами», — зазначив Вакарчук.

«А якщо серйозно я хочу сказати, що закон про люстрацію – це серйозно, медична реформа – це серйозно, очищення судів від корупційних суддів – це серйозно, речі, за які стояв Майдан, – це серйозно, на сході хлопці – це серйозно. Я думаю, що є важливіші речі, ніж закон про неналежні слова», — додав він.

Нагадаємо, у Верховній Раді України 2 липня зареєстрували законопроєкт про заборону матюків. Авторка законопроєкту про «Про протидію лихослів’ю», депутатка Ольга Богомолець пропонує штрафувати й арештовувати медіа та публічних осіб за лайку.

Натомість Уляна Супрун виступає проти ініціативи про дематюкацію мови, і каже, що лайка може бути корисною для здоров’я.

Поділитись: