Лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук хоче дати «демократичний концерт» у День Києві 26 травня в парку Національного комплексу «Експоцентр України», більш відомого як ВДНГ.

Про це Вакарчук повідомив у Twitter.

«Я тут йшов поруч і подумав, а чому б не зробити несподівано тут концерт групи «Океан Ельзи». Отак взяти і зробити. Поставити сцену на 360 градусів, зробити її доступною для перегляду, зробити одну суцільну фан-зону, ніяких сидячих місць, віп-зони. Демократичній концерт з демократичними цінами в демократичній країні», — сказав музикант.

Вакарчук зазначив, що очікує реакції на цю пропозицію не тільки він шанувальників «Океан Ельзи», а й від інших учасників гурту, бо вони про його ідею ще не знають.

Музикант вже придумав назву концерту: «Океан не мовчить, не мовчить і ви».

Нагадаємо, Святослав Вакарчук розкритикував Володимира Зеленського і Петра Порошенка через відсутність змісту у передвиборних кампаніях. Також він виключив підтримку когось із них.

28 січня лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук офіційно заявив, що не братиме участі у виборах президента навесні 2019 року. Після чого кандидат у президенти від партії «Об'єднання «Самопоміч» Андрій Садовий нагадав Вакарчуку, що готовий з ним об'єднатися на парламентських виборах.

У жовтні 2018 року Вакарчук заявляв, що його не цікавить посада президента. Натомість він «зацікавлений у змінах у країні».

Поділитись: