Лідер гурту «Океан Ельзи» Святослав Вакарчук заявив, що його не цікавить посада президента. Натомість він «зацікавлений у змінах у країні».

Про це він сказав на лекції у Харкові, повідомила «Українська правда».

«Я ще раз хочу сказати, не цікавить мене ця посада (президента України – ред.), мене цікавлять зміни в країні. Моє завдання — говорити не про обличчя, які повинні прийти до влади, а про політичну культуру. Політична культура має бути змінена. Я бачу в цьому свою мету», — заявив Вакарчук.

Попри те, що Вакарчук в останні роки жодного разу не оголошував про намір піти в політику чи балотуватися на посаду президента в 2019 році, він все одно фігурує у соціологічних опитуваннях і люди готові за нього голосувати.

Так, в дослідженнях станом на вересень 2018 року у президентському рейтингу лідирували Петро Порошенко, Юлія Тимошенко та шоумен Володимир Зеленський (який також не оголошував про політичну кар’єру). За Святослава Вакарчука були готові проголосувати 5% опитаних (восьме місце в рейтингу).

Крім того, соціологи включають до опитувань щодо майбутніх парламентських виборів так званий «Блок Святослава Вакарчука», який також не існує. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Жодного слова про вибори: концерт «Океану Ельзи» на Олімпійському

У грудні 2017 року Святослав Вакарчук заперечив наміри балотуватися в президенти.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Слава Україні: над чим Вакарчук думає в Стенфорді

Станом на 8 жовтня налічується 28 потенційних кандидатів, які мають намір взяти участь у президентських виборах 2019 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заочні дебати українських політиків: шарм, нудьга і чужі заслуги

Кампанія до виборів президента в Україні розпочнеться 31 грудня. Вибори президента України повинні відбутися 31 березня 2019 року. Чергові вибори народних депутатів Верховної Ради України мають пройти 27 жовтня 2019 року.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile