Поліція В'єтнаму звинуватила сімох людей в організації та посередництві нелегальній міграції у межах розслідування щодо загибелі 39 в’єтнамців, тіла яких виявили у вантажівці в британському графстві Ессекс у жовтні 2019 року.

Про це повідомили в’єтнамські правоохоронці, пише ВВС. В організації нелегальної міграції звинувачують п'ятьох чоловіків і двох жінок.

Нагадаємо, 23 жовтня у Великій Британії виявили вантажівку з 39 тілами. Спочатку вважали, що загиблі були громадяни Китаю, однак потім з'ясували, що вони були громадянами В'єтнаму. Люди перебували в рефрижераторі й, найімовірніше, замерзли на смерть. Виявилося, що вантажівка належить ірландській компанії Global Trailer Rentals Ltd (GTR).

Поліція заарештувала 23-річного водія вантажівки Мо Робінсона. Йому висунули 41 звинувачення, включаючи 39 звинувачень у ненавмисному вбивстві, змову з метою торгівлі людьми та змову з метою сприяння нелегальній міграції.

Пізніше поліція затримала двох підозрюваних: 38-річних чоловіка і жінку з міста Уоррінгтон. Їх заарештували за підозрою в змові з метою нелегального ввезення та торгівлі людьми та ненавмисному вбивстві 39 осіб.

У листопаді 2019 року обвинувачення висунули ще одному чоловікові.

Поділитись: