Київська міська державна адміністрація збільшила видатки міського бюджету на будівництво пішохідного мосту між парками «Хрещатий» та «Володимирська гірка» на понад 132 мільйони гривень.

Про це повідомляють «Наші гроші», посилаючись на відповідне розпорядження КМДА.

Для збільшення фінансування будівництва мосту, міська влада Києва перерозподілила видатки бюджету на 2019 рік, скоротивши витрати на реконструкцію Київського зоопарку на 232,6 мільйона гривень.

Наразі загальна вартість будівництва нового пішохідного мосту у Києві складає майже 420 мільйонів гривень.

Зазначається, що цим же рішенням КМДА направила ще близько 100 мільйонів гривень на реконструкцію будівлі Київської міської клінічної лікарні №6.

Напередодні швейцарська архітектурна компанія заявила про незаконне використання її концепції й конструктивних рішень при будівництві пішохідно-велосипедного мостового переходу в Києві. У КМДА заявили, що міст будують за українським проектом.

Нещодавно міський голова Києва заявив, що пішохідний міст між Володимирською гіркою й Аркою дружби відкриють до кінця травня 2019-го.

Нагадаємо, у лютому 2017 року міський голова Києва Віталій Кличко видав розпорядження про будівництво мостового переходу. Там було вказано взяти до уваги проведений конкурс на найкращий проект мосту.

У листопаді 2018-го тендер на будівельні роботи на суму 255 мільйонів 570 тисяч грн виграло ТОВ «Спецавто-Строй».

Поділитись: