Команда з американського футболу «Вашингтонські Редскіни» («Washington Redskins») оголосила, що прибере зі своєї назви слово «редскіни», через яке її звинувачували в расизмі. Про це йдеться в офіційній заяві команди.

Слово «редскін» у перекладі з англійської означає «червоношкірий» і використовується для зневажливого позначення корінного населення Америки — індіанців.

Окрім назви, зміниться й логотип команди, на якому зображений індіанець. Якою буде нова назва й новий логотип — наразі невідомо, наразі це вирішують власник «Редскінів», американський бізнесмен Ден Снайдер і головний тренер команди Рон Рівера.

Нові назву й логотип «Редскіни» мають презентувати до початку нового сезону американського футболу — тобто до вересня 2019 року.

  • Команда «Вашингтонські Редскіни» була заснована в Бостоні в 1933 році. Ден Снайдер раніше заявляв, що ніколи не змінить назву й логотип клубу.
  • На тлі протестів проти расизму й поліцейського насилля у США, які розпочалися зі смерті афроамериканця Джорджа Флойда, спонсори «Редскінів» — зокрема Nike, Pepsi й Bank of America — закликали команду змінити назву й логотип, погрожуючи припинити фінансування. А крамниці Amazon, Walmart і Target на знак протесту прибрали фірмову продукцію «Редскінів» із продажу.
Поділитись: