Вдова екс-депутата Державної думи Росії Дениса Вороненкова, якого вбили у Києві у 2017 році, Марія Максакова заявила, що періодично отримує погрози з Росії.

Вдова екс-депутата Державної думи Росії Дениса Вороненкова, якого вбили у Києві у 2017 році, Марія Максакова заявила, що періодично отримує погрози з Росії.

Про це Максакова заявила в інтерв'ю «Радіо Свобода».

«Вони періодично (надходять, — ред.). Як тільки я щось скажу в черговий раз неприємне, то вони відразу — весь Messenger покривається відразу цими усіма. Як тільки трішки спокійніше —менше, але все рівно йдуть», — сказала вона.

Максакова не уточнила, від кого саме надходять ці погрози.

За її словами, її колишній цивільний чоловік, громадянин Росії Володимир Тюрін, якого підозрюють в організації вбивства Вороненкова, особисто не виходив з нею на зв’язок після вбивства, але писав смс-повідомлення.

Крім того, були повідомлення від людей з його оточення. «Поки я не заблокувала всіх, хто виходив зі мною на контакт від нього — так, вони там писали мені», — додала вона.

За словами Максакової, вона має дозвіл на проживання в Україні і в посольство Росії звертатися не збирається.

Раніше повідомлялось, що США запровадили санкції проти підозрюваного у вбивстві Дениса Вороненкова Володимира Тюріна.

Нагадаємо, 23 березня 2017 року в Києві біля «Прем’єр Паласу» вбили екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова, який отримав українське громадянство та був свідком у справі про держзраду  Януковича. Убивця Вороненкова помер у лікарні

9 жовтня генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що замовником вбивства депутата Держдуми Вороненкова в Києві був екс-чоловік Максакової  — Володимир Тюрін і діяв він за вказівкою ФСБ Росії.

Тюрін заперечує причетність до вбивства Вороненкова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Загиблий у Харкові причетний до організації вбивства Вороненкова — генпрокурор

Поділитись: