ENRU

Ведучого Миколу Вересня звільнили через вилиту на політолога воду

Телеканал NewsOne припинив контракт з ведучим Миколою Вереснем, який в прямому ефірі вилив воду на політолога Олександра Семченка після його висловлювань.

Про звільнення ведучого повідомив власник телеканалу Євген Мураєв у Facebook.

«Менеджмент каналу прийняв рішення припинити контракт з ведучим, а гостей, що опустилися до істерики, в ефір тимчасово запрошувати не будуть», – написав Мураєв, коментуючи інцидент в прямому ефірі.

Зазначимо, що Вересень облив Семченка під час його суперечки другим гостем Сергієм Поярковим. До цього обидва кричали, політолог не давав задати запитання. Також Семченко звертався до телеведучого на «ти», назвав «пєтушком». 

Пояркова та Семченка тимчасово не будуть запрошувати на ефіри, додав Мураєв. 

Зазначимо, що раніше Олександр Семченко та Микола Вересень були колегами на Радіо Вєсті. Вересень вів програму «Шоу Вересня», Семченко – «Люди говорять».

В липні 2016 року ефір Семченка викликав негативну реакцію з боку ЛГБТ після тематичного ефіру. Активісти заявили, що ведучий вів себе нетолерантно по відношенню до представників ЛГБТ-спільноти. 

Зазначимо, що Семченко є колишнім чоловіком голови холдингу «Вести» Ольги Семченко, яка є цивільною дружиною екс-міністра доходів та зборів Олександра Клименка. 

Нагадаємо, 14 липня в редакцію «Вести» прийшли з обшуками прокуратура та поліція. Під будівлю «Гулліверу» прибув головний військовий прокурор Анатолій Матіос, який повідомив, що обшуки відбуваються в рамках справи Януковича-Клименка. За його словами, обшуки пройшли ще 180 приміщеннях.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  «Вести» Клименка фінансувалися за рахунок куплених на офшорні гроші вагонів — Матіос.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram