Великі американські банки передали комітетам Конгресу Сполучених Штатів Америки тисячі сторінок документів, що стосуються росіян, які могли вести справи із 45-м президентом США Дональдом Трампом, його родиною або компаніями.

Про це повідомляє The Wall Street Journal із посиланням на джерела.

Відомості Конгресу, зокрема, передали Bank of America, Citigroup, Deutsche Bank, JPMorgan, Morgan Stanley і Wells Fargo.

Крім того, німецький Deutsche Bank, основний банк Трампа, передав електронні листи, кредитні угоди та інші документи, пов'язані з Організацією Трампа, в офіс генерального прокурора Нью-Йорка Летиції Джеймс у відповідь на громадянську повістку, спрямовану раніше в цьому році.

У квітні 2019 року два комітети Палати представників США, контрольовані демократами, запросили у банків інформацію про фінанси 45-го президента США Дональда Трампа. Керівник комітету з розвідки Адам Шифф повідомив, що його цікавить, чи намагалися іноземні держави, включаючи Росію, вплинути на Трампа, його сім'ю або оточення.

Газета The New York Times повідомляла, що конгресмени, зокрема, зажадали документи, що стосуються відмивання грошей із Росії та інших країн Східної Європи.

За даними ЗМІ, компанія президента США Дональда Трампа хотіла передати президентові Росії Володимиру Путіну пентхаус в хмарочосі Trump Tower, який планувалося побудувати у Москві.

Поділитись: