Ноопризначений в.о. керівника Департаменту у «справах Майдану» Олексій Донський у студії hromadske, Київ, 29 січня 2020 року
Фото:

hromadske

Генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова призначила в.о. керівника Департаменту у «справах Майдану» Олексія Донського.

Це нам підтвердив сам Донський. 

Зазначимо, до цього Донський був заступником керівника цього Департаменту. Очолював його тоді Віктор Мисяк, звільнити якого раніше вимагали представники родин Героїв Небесної сотні.

Олексій Донський 6 років є прокурором в справі про розстріли на вулиці Інститутській під час Революції Гідності 20 лютого 2014 року. Тоді вбили 48 протестувальників та поранили ще 80. У кінці 2019 року генпрокурор Руслан Рябошапка на місяць вивів Донського з цієї справи. Це зробили для того, аби поміняти п'ятьох ексберкутівців, які обвинувачувались у вбивствах протестувальників. 

У січні 2020 року Донський успішно пройшов співбесіду в Офісі генпрокурора і продовжив там працювати.

Усі злочини, скоєні під час Революції Гідності, умовно об'єднані в одну велику Справу Майдану, яка нараховує 89 кримінальних проваджень. У них, зокрема, розслідують вбивство 97 людей (84 мітингувальників та 13 силовиків).

Поділитись: