Обрана кандидаткою для участі у виборах київського міського голови від «Слуги Народу» Ірина Верещук (зліва) поруч з керівництвом фракції та президентом, 16 липня 2020 року
Фото:

Скріншот

Переможниця праймеріз кандидатів для участі у виборах київського міського голови від «Слуги Народу» Ірина Верещук викликала на дебати нинішнього міського голову Віталія Кличка.

Про це вона оголосила на спільному з президентом і керівниками фракції брифінгу 16 липня.

«Я запрошую, користуючись нагодою, пана Кличка на дебати», — сказала Верещук.

Вона запевнила, що дебати будуть обов'язково публічними.

«Мені здається, що це дуже важливо (йти на дебати — ред.). Я пам’ятаю, як один президент викликав мене на дебати. Мені здається, що в цьому сенсі ми повинні бути відкриті, ніхто не повинен боятися», — заявив президент Володимир Зеленський.

На його думку, киянам буде дуже цікаво побачити відповіді у серйозних дебатах між чинним мером Віталієм Кличком та кандидаткою Іриною Верещук.

Перед цим фракція «Слуга Народу» на своєму засіданні провела праймеріз кандидатів для участі у виборах київського міського голови. Перемогу здобула Ірина Верещук.

Єдиного кандидата обирали серед п'яти народних депутатів від монобільшості (Олександр Качура, Ірина Верещук, Олександр Дубінський, Микола Тищенко та Дмитро Гурін) й головного санітарного лікаря, заступника міністра охорони здоров’я Віктора Ляшка.

Поділитись: